Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Poseł Krystyna Łybacka wyróżniona przez ON OUR WATCH

dodano 2017-11-08 15:49 w kategorii: Informacje

Projekt On Our Watch skupia organizacje społeczeństwa obywatelskiego działające w różnych obszarach zainteresowań. Pozostając w bezpośrednim kontakcie z obywatelami, przedstawiciele europejskich organizacji pozarządowych odgrywają istotną rolę jako obserwatorzy i recenzenci prac prowadzonych w Parlamencie Europejskim.
 
W połowie kadencji Parlamentu Europejskiego członkowie On Our Watch zebrali się, by zastanowić się nad tym, co Parlament osiągnął w ciągu ostatnich dwóch i pół roku oraz sprawdzić postępy dokonane w związku z obietnicami polityków i obywateli.
 
Oceniając pracę członków parlamentarnej Komisji Kultury i Edukacji grupa On Our Watch nagrodziła wyróżnieniem Panią Poseł Krystynę Łybacką. O pracy Europosłanki członkowie On Our Watch piszą:
Poseł Krystyna Łybacka żywo interesuje się edukacją i to jest sedno jej pracy parlamentarnej. Prowadziła kampanię na rzecz programu Erasmus +, aby była prawdziwie dostępna dla wszystkich. Przygotowała sprawozdanie z realizacji procesu bolońskiego i obecnie pracuje nad modernizacją edukacji w UE. Jest także wiceprzewodniczącą grupy PE ds. Uczenia się przez całe życie.


Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.